Ty Myśl. Inaczej zrobią to za Ciebie - Recenzja

Krótka instrukcja obsługi Twojego umysłu

Ty Myśl

Ocena: lektura wyróżniająca
Autor: Mateusz Grzesiak
Format: A5
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: OnePress
Zobacz w sklepie »

Na szkoleniach często można usłyszeć takie określenie, że NLP daje Ci do ręki instrukcję obsługi Twojego umysłu. Jeżeli miałbym wskazać książkę, która mogła by Ci posłużyć za taką instrukcję to było by to bezapelacyjnie "Ty Myśl".

W tej krótkiej książeczce Mateusz Grzesiak w rewelacyjny sposób przeprowadzi Cię przez poszczególne obszary Twojego funkcjonowania.

Dowiesz się z niej, dlaczego postrzegasz świat tak a nie inaczej, jakie normy i ograniczenia narzuca na Ciebie społeczeństwo, odkryjesz też w jaki sposób tworzysz w swoim umyśle przekonania i generalizacje, i jak bardzo wpływają one na Twoje zachowanie.

A co najważniejsze - nauczysz się na to wszystko wpływać i zmieniać w ten sposób, aby działało z korzyścią dla Ciebie, i przynosiło tylko i wyłącznie coraz więcej radości.

Książka podzielona jest na dwie części. Po pierwszej - teoretycznej, którą czyta się jednym tchem, następuje część praktyczna, gdzie znajdziesz konkretne przykłady ćwiczeń, które możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu, aby się rozwijać i w pełni korzystać ze swoich zasobów.

Polecam tę lekturę każdemu. Jest to doskonały podręcznik zmiany osobistej.