Siła Sekretu - Recenzja

Siła sekretu

Ocena: dobra książka
Autor: Andrzej Batko
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: OnePress
Zobacz w sklepie »

Sekret, prawo przyciągania i programowanie przyszłości to ostatnio bardzo modne i popularne tematy. Nic więc dziwnego, że sięgnął do nich nasz polski pionier NLP - Andrzej Batko, co zaowocowało organizacją kilku szkoleń z Joe Vitale, a ostatnio również i książką "Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości".

Dla kogo napisana jest ta książka i czy warto do niej sięgnąć?

Na pierwszy rzut oka treść książki może wydawać się dość uboga. Autor zaczyna od podania przykładów działania prawa przyciągania we własnym życiu, a następnie opisuje kolejno dobrze znane techniki NLP, które mogą być pomocne w programowaniu przyszłości:

W książce znalazła się też technika wyobrażania sobie spotkań z mentorem oraz ustawiania zbieżności pragnień, motywacji i wartości (co polega na przesunięciu ich linii czasu, aby biegły w jedną stronę).

Książka kończy się relacjami z działania prawa przyciągania w życiu uczestników szkoleń autora i oczywiście adresami jego stron internetowych. Biorąc pod uwagę fakt, że książka ma 118 stron, a średnio co trzecia to kolorowe zdjęcie, stron z rzeczywistą treścią jest w niej 76 (policzyłem).

Jednak nie chodzi tutaj przecież o ilość stron książki, a o jakość zawartej w niej wiedzy. Techniki które opisuje autor sam niejednokrotnie sprawdziłem i potwierdziłem ich skuteczność.

Dlatego jeżeli powyższe techniki są Ci znane to lepiej będzie, jeżeli zamiast sięgać do tej książki, po prostu dokładnie je przećwiczysz.

Biorąc pod uwagę sposób wydania, grubą okładkę, kolorowe strony i ilustracje, książka ta idealnie nadaje się na prezent. Dla kogo? Najbardziej dla osób, które poznały prawo przyciągania i zaczęły z nim eksperymentować, nie znają jednak jeszcze NLP i technik, które proponuje ta dyscyplina pod kątem wpływania na swoją przyszłość.

Sam autor zaznacza na wstępie, że książka jest dla właśnie takich osób, jeżeli więc znasz kogoś takiego i chcesz go zainteresować NLP to może być to bardzo dobry początek.