Recenzje książek

książka

W tym dziale znajdziesz recenzje publikacji o tematyce związanej z NLP, perswazją i szeroko rozumianym rozwojem osobistym.

Mam nadzieję, że moje opinie pomogą Ci w wyborze, i z każdą kolejną lekturą będziesz rozwijać się jeszcze szybciej, bawić coraz lepiej, a Twoje życie nabierze żywszych kolorów.

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci wybór lektur, wprowadziłem system ocen. Poszczególne symbole oznaczają odpowiednio:

lektura obowiązkowa - lektura obowiązkowa. Książka ma moc wywrócenia Twojego życia do góry nogami i skierowania Cię na suberszybką autostradę rozwoju bez ograniczeń prędkości. Nie czytając jej zostajesz daleko w tyle. Przeczytaj w pierwszej kolejności.

lektura wyróżniająca - książka istotnie wyróżnia się spośród innych. Myśli w niej zawarte mogą spowodować szerokie otwarcie oczu i rozszerzyć Twoje spojrzenia na otaczający Cię świat. Koniecznie dodaj do swojej listy książek do przeczytania.

dobra książka - książka dobra. Ocenę taką dostają książki, które niekoniecznie wnoszą coś rewolucyjnie nowego, jednak bardzo przystępnie przedstawiają omawiane zagadnienia. Osobom obeznanym z tematem pozwalają uszeregować wiedzę, a dla osób nowych w temacie są bardzo dobrym wprowadzeniem w opisywaną dziedzinę.

tylko dla moli książkowych - tylko dla moli książkowych. Pozycja warta Twojego czasu, przy założeniu, że tego czasu posiadasz dużo lub pożerasz książki wykorzystując umiejętności szybkiego czytania.

Miłych lektur!